Nabídka vyřazených knih

Vyřadili jsme z fondu dětského oddělení téměř 1000 titulů duplicitních nebo zastaralých knih. Pokud budou mít zástupci jednotlivých knihoven zájem, mohou napsat na dětské oddělení a knihovnice jim knihy nachystají. detske@knihovnabreclav.cz

Pozvánka na poradu neprofesionálních knihovníků

Vážené knihovnice, knihovníci,dovoluji si Vás pozvat na poradu určenou pro neprofesionální knihovníky. Porady se můžete zúčastnit ve Vámi vybraném místě (městě). Na poradu konanou v Břeclavi (sobota 15. prosince) je potřeba předem nahlásit svoji účast na smolova@knihovnabreclav.cz do uvedeného termínu!!!!!

Knihovnická slavnost - výsledky soutěže Komunitní knihovna JMK

Knihovnická slavnost - výsledky soutěže Komunitní knihovna JMK. TOP Komunitní knihovna : Velké Pavlovice!!!!

Pozvánka na praktický seminář "Příběhy pro školku i školu"

Regionální klubko KDK Jižní Moravy ve spolupráci s Městskou knihovnou v Břeclavi a Městskou knihovnou v Hodoníně Vás zvou na praktický seminář Příběhy pro školku i školu (1.stupeň), který bude probíhat ve čtvrtek 6. prosince 2018 ve velkém sále Městské knihovny v Břeclavi, Národních hrdinů 9 Seminář nabídne účastníkům konkrétní inspirace pro práci s dětmi.

Plán vzdělávání a porad 2018

Plán vzdělávání v MZK

pro knihovny jihomoravského kraje

Ocenění