VÝSTAVA: Otto Ballon Mierny - Osobnosti II

Vernisáž výstavy fotografií Otto Ballon Mierného Osobnosti II. se uskuteční v malém sále knihovny ve čtvrtek 4. ledna v 17 hodin. Účast na vernisáži přislíbila i jedna z portrétovaných osobností, konkrétně spisovatel a dramaturg Edgar Dutka. Další beseda s Edgarem Dutkou se v rámci tohoto projektu uskuteční ve čtvrtek 18. ledna v 16 hodin v Domově seniorů, Na Pěšině 13, kde autor zavzpomíná nejen na své dětství a mládí prožité v Břeclavi.
Projekt Osobnosti se zabývá fotodokumentací, archivací a vystavováním portrétních fotografií významných osobností z řad umělců, vědců, politiků, spisovatelů, hudebníků, dramatiků, válečných veteránů z obcí, měst a regionů České republiky, popřípadě zahraničních osobností, kteří naši republiku navštívili a po nějakou dobu zde pracovali či jinak působili.