únor / březen: Zájmové aktivity nejen pro děti

Zájmové aktivity nejen pro děti / únor - březen 2022

Herní klub, roboti, virtuální realita a 3D tisk

Pokud to epidemiologická situace dovolí, rádi bychom i v únoru v knihovně pokračovali v aktivitách spojených s moderními technologiemi. V pondělí 14. a 28. února proběhnou v počítačové učebně další setkání Klubu videoher, vítáni jsou stávající i noví členové. Ve čtvrtek 17. února a 3. března bude v počítačové učebně zájemcům k dispozici nově zřízený makerspace knihovny, konkrétně 3D tiskárny, řezací plotr, multifunkční termotransferový lis nebo ultrazvuková čistička.

pondělí 7. února, 21. února a 7. března proběhnou ve velkém sále další setkání s virtuální realitou, prostřednictvím brýlí pro virtuální 3D realitu Oculus Quest 2. Tyto aktivity jsou určeny pro děti od 8 let.  Ve čtvrtek 10. a 24. února se v malém sále knihovny budou konat další setkání nadšenců do programovatelných robotů pro všechny věkové kategorie.

Tyto akce budou probíhat i nadále v pravidelném čtrnáctidenním cyklu, vždy v pondělí a ve čtvrtek v čase od 14.30 do 17.30 hodin. Bližší informace u Mgr. Jaroslava Čecha na tel.: 725 107 305 nebo na e-mailu: cech@knihovnabreclav.cz.