21.5./17:30 Literární stand-up Pavla Tomeše 

Literární stand-up Pavla Tomeše úterý 21.5.2024/ 17:30 

Pavel Tomeš přijede představit svou knižní novinku s názvem 13! (čti Třináct faktoriál) ve svém tradičním formátu, kdy spojuje stand-up comedy a autorské čtení.

Provede vás autorským i nakladatelským procesem a představí vám i svoje další knihy, například humorný román o smrti Až na ten konec dobrý oceněný Cenou čtenářů MAGNESIA LITERA 2022. A to vše způsobem, který vás bude zaručeně bavit!

13! (čti „třináct faktoriál“) je mozaika třinácti povídek, v nichž se postavy dostávají do neobvyklých situací, které ne vždy dopadnou úplně dobře. Ale ať už převládne smích nebo smutek, žádná tma není tak temná, aby ji neprozářil černý humor. Příběhy spolu sice nesouvisí, ale pro náročnějšího čtenáře je v nich roztroušeno pár narážek, které mají navodit pocit, že jo. Lze je číst v libovolném pořadí a nejspíš vás ohromí, kolik možností vám to dává. Kniha obsahuje i překvapivý bonus: přílohy, které příběhy dále rozvíjejí, což překonává nejčastější výhradu proti sbírkám povídek „sotva to začalo, tak to skončí“.

Pavel Tomeš je spisovatel a stand-up komik, kterého můžete znát z televizních pořadů Comedy club nebo Na stojáka. Napsal tři sbírky fejetonů Facky z Marsu, Zápisky malého tyranosaura a Tohle lidi hodně berou. Za humorný román o smrti Až na ten konec dobrý obdržel Kosmas cenu čtenářů v rámci Magnesie Litery 2022. Žije v Brně.

Vstupné: 200,- (v předprodeji 150,-)

Pavilon v parku u nádraží