20.2./08:30 Brain&Breakfast: Život v komplexitě

Život v komplexitě / čtvrtek 20.2./8:30

Zveme všechny zájemce na další z inspirativních online přednášek promítaných živě v rámci projektu Brain & Breakfast nazvanou Čo funguje v marketingovej komunikácii.

Úspěšní lidé jsou schopni se pohybovat a pracovat ve více kontextech najednou. Z každého si vyberou to nejlepší a vzájemně je kombinují. Libor Winkler pohovoří o své cestě k nezávislosti a o momentech, které jej formovaly. Dozvíme se, proč podporuje umění a jak se k němu dostal, jaký má vztah k vědě nebo třeba, jak se dívá na hranu mezi podporou a businessem. Jakých podnikatelů si váží a jaký je jeho vztah k riskování a co on sám ve svém životě riskoval.

LIBOR WINKLER – jeden z hlavních akcionářů a řídící partner finanční skupiny RSJ, která obchoduje na světových burzách a spravuje široké portfolio investic v České republice i zahraničí. Mimo RSJ má podnikatelské aktivity na rodném Ostravsku a spoluvlastní vinařství Dobrá vinice, vinné bary Vinograf, praž- skou restauraci Field. Do umění investuje prostřednictvím fondu ProArte, jehož je spoluzakladatelem. Stál také u zrodu Nadační- ho fondu Neuron na podporu vědy, NF proti korupci a NF nezávislé žurnalistiky či Centra Centra současného umění DOX.

v Malém sále Městské knihovny Břeclav / vstup volný / drobné občerstvení zajištěno