19. 5. | 9:00 Břeclavský senior: procházka městem
Květen 19, 2026
Břeclavský senior: procházka městem úterý 19. 5. | 9:00 h
Procházka městem Břeclav byla hlavní náplní setkání Břeclavského seniora. Krásné počasí přálo, seniorky se prošly centrem. Toulání bylo doprovázeno komentářem a ukázkou dobových fotografií míst, která se procházela.
Seniorky zavzpomínaly na své mládí a doplnily informace, které v knihách nenajdete, byly osobní o to víc, zajímavější. Procházka byla zakončena kávičkou a povídáním o městě Břeclavi jako takovém. Dopoledne mělo bezva atmosféru.
Zúčastnilo se 14 seniorek.
Na příštím setkání 2. 6. v 9:00 se mohou těšit na Relaxaci s hudbou.



