19. 5. | 9:00 Břeclavský senior: procházka městem

Břeclavský senior: procházka městem úterý 19. 5. | 9:00 h

Procházka městem Břeclav byla hlavní náplní setkání Břeclavského seniora. Krásné počasí přálo, seniorky se prošly centrem. Toulání bylo doprovázeno komentářem a ukázkou dobových fotografií míst, která se procházela.

Seniorky zavzpomínaly na své mládí a doplnily informace, které v knihách nenajdete, byly osobní o to víc, zajímavější. Procházka byla zakončena kávičkou a povídáním o městě Břeclavi jako takovém. Dopoledne mělo bezva atmosféru.

Zúčastnilo se 14 seniorek.

Na příštím setkání 2. 6. v 9:00 se mohou těšit na Relaxaci s hudbou.