Závěrka - LiStOVáNí s Milošem Urbanem

V břeclavské knihovně se uskutečnilo  další přestavení z cyklu scénických čtení LiStOVáNí.cz věnované nejnovější knize známého českého spisovatele Miloše Urbana Závěrka ve středu 29. listopadu v 17:30 ve velkém sále knihovny.
Jde o milostnou novelu o prokletí doby, kdy se každý mV břeclavské knihovně proběhlo další přestavení z cyklu scénických čtení LiStOVáNí.cz věnované nejnovější knize známého českého spisovatele Miloše Urbana Závěrka ve středu 29. listopadu v 17:30 ve velkém sále knihovny.ůže stát fotografem a udělat alespoň jednu dobrou fotku. Motivací Matěje Runda je Věra, půvabná mladá žena, která si neuvědomuje svou fotogeničnost - svou krásu "na druhý pohled". Matěj tento její dar objeví, ale má zásadní problém: neumí fotit. Přesto začne Věru fotografovat. Jeho snímky jsou překvapivě dobré a čím dál lepší, vzbuzují pozornost, obdiv, ale i odsouzení. Oba dostihne internetové renomé, snad i sláva, ale čím větší je jejich úspěch, tím hůř k sobě nacházejí cestu.
Účinkuvali Petra Bučková a Lukáš Král, akce se konala za osobní účasti Miloše Urbana, po skončení představení proběhla diskuze a prodej knih s autogramiádou.