Sem patří text, který nás tak nějak propaguje

Oddělení pro dospělé

Národních hrdinů 9, 690 02 Břeclav
tel: 519 324 332

email: dospele@knihovnabreclav.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

po - čt:  10 - 12   a   13 - 17:30

Donášková služba

Mgr. Radana Denemarková 

naucna@knihovnabreclav.cz

Zprostředkovávám novou bezplatnou službu pro čtenáře knihovny, kteří si k nám osobně nemohou přijít – obvykle se jedná o nemocné nebo invalidní občany, ale také o seniory, které vyčerpává přenášení těžkých knih. (S knihami, ale také časopisy, novinami a zvukovými knihami docházím obvykle dvakrát do měsíce a předem se vždy telefonicky ohlásím.) Pokud jste knihovnu dříve navštěvovali a nyní je vám líto, že už to není možné, nechte knihovnu, aby přišla k vám. 

MVS (Meziknihovní výpůjční služba)

Bc. Lucie Otčenášková

mvs@knihovnabreclav.cz

Jsem vaše prodloužená ruka do regálů ostatních knihoven v České republice. Ráda vám vyhledám a zprostředkuju zapůjčení knih, které u nás nemáme a které si chcete přečíst nebo potřebujete ke studiu.  Bližší informace ZDE.

Půjčování knih v Domově seniorů

Bc. Magdaléna Poláchová

info@knihovnabreclav.cz

Jednou týdně navštěvuji Domov seniorů, kam svým tamním čtenářům přináším knižní novinky, žádané odborné publikace, napínavé detektivky, ale také nápady na tvoření, tipy na cestování a jiné zajímavé knihy. S knihou je život prostě veselejší.

Od nového roku zavádíme novou službu - Právo první noci s bestsellerem - ty nejžádanější tituly si nyní můžete za pouhých 30,- půjčit přednostně. Takto vybrané peníze využijeme na nákup více exemplářů těchto nejžádanějších bestsellerů, aby se rezervační pořadníky co nejvíce zkrátily 

Knížka je jako duševní strava: každému chutná něco jiného, proto vám rádi pomůžeme s výběrem menu přímo pro vás.

Petra Křížová
odpovědná vedoucí

Bc.
Lucie Otčenášková

Bc.
Magdaléna Poláchová

Mgr.
Radana Denemarková